PlayStation oyunundan uyarlanan Uncharted filminin ilk fragmanı geldi

film fragman haber

PlayStation oyunundan uyarlanan Uncharted filminin ilk fragmanı geldi Tom Hollandın başrolünde olduğu PlayStationın sevilen oyunlarından olan Unchartedın film uyarlamasından ilk fragman paylaşıldı.

PlayStationın ve oyun dünyasının en önemli serilerinden biri olan Unchartedın bildiğiniz gibi bir film uyarlaması geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de filmden ilk fragman paylaşıldı.

Fragmana baktığımızda oyunları andıran birçok sahne görebiliyoruz. Özellikle oyunların absürtlüğü filmde de olacak gibi duruyor. Umuyoruz ki en az oyunların heyecanını ve havasını yaşatan bir film karşımıza çıkar. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted eğer bir kez daha ertelenmezse 18 Şubat 2022de yayımlanacak. Uncharted filminin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Patricia Meeden ve Sarah Petrick bulunuyor. Film, Nathan Drakein, yani ana karakterin gençliğini konu alacak.

Uncharted Filmi İlk Fragman

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.