Rus hava şirketinden Türkiye kararı

Rus havayolu şirketi 27 Mart itibarıyla Türkiyeye ek seferlere başlıyor.

DHA

Rossiya havayolu şirketinin yoğun talep nedeniyle, önümüzdeki ay St. Petersburgtan İstanbul ve Antalyaya düzenli seferlere başlayacağı bildirildi. Şirketten yapılan açıklamada, Rusyanın en büyük havayolu şirketi Aeroflotun alt markası Rossiya havayolu şirketinin, 27 Mart itibarıyla St. Petersburg şehrinden Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri İstanbula düzenli seferlere başlayacağı belirtildi.

Açıklamada, 27 Nisan itibarıyla da Antalyaya Salı, Perşembe ve Pazar günleri düzenli seferlere başlanacağına yer verilirken, söz konusu uçuşlara yönelik öncü verilere göre özellikle turistler ve iş adamları nezdinde Türkiye seferlerine yoğun talep olduğu kaydedildi.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, bir süre önce yaptığı açıklamada, erken rezervasyon verilerine göre Türkiyenin bu yaz Rus turistlerinin gözündeki popülaritesinin rekor seviyelere ulaştığını açıklamıştı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.