Sakarya Fırat 111.Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 111.Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 111.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 111.Bölüm Fragmanı Seyret, Sakarya Fırat 111.Bölüm Fragmanı Full İzle, Sakarya Fırat Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 23 Mayıs Carşamba Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 112.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Son Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 110.Bölüm ÖZETİ; Osman ve Poyraz Timi, Mahmut’a olan son görevlerini yerine getirmek için Ergani’ye doğru yola çıkarlar. Mahmut’un ailesi büyük bir minnetle onları karşılarken, Poyraz Timi ve Osman’ın orada oluşundan rahatsızlık duyanlar da vardır.

Ergani’de Osmanların gelişiyle bir hareketlilik başlar. Miro da bu hazırlıkların başında ve olayları bizzat yönlendirmektedir. Poyraz Timi ise, her şeye rağmen ayakta ve dimdik onların karşısında duracaktır.

Ethem ise bir taraftan kardeşinin acısını yaşarken, diğer taraftan Necla’nın ölüsünden bile nemalanmak isteyenler karşısında çaresizdir. Örgüt Necla’nın cenazesini provoke etmek ister.

Sakarya Fırat Dizi Konusu; “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu”.: SAKARYA FIRAT
Dizi, 25 yıldır devam eden acı dolu sürecin hikâyesidir. Türkiye’yi kuşatan terör ve terörün söndürdüğü, yerinden ettiği hayatların hikâyesi.
Ve bütün saldırılara, bütün imkânsızlıklara canını ortaya koyarak göğüs geren Mehmetçik’e, binlerce şehit ve gaziye, isimsiz kahramanlara saygı duruşu niteliğinde bir yapım..
Aynı topraklardan doğan, aynı topraklarda akan iki nehrin, ayrılığa ve bölünmeye karşı savaşı: Sakarya Fırat

Sakarya Fırat 111. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.