Samsung Galaxy M22 nin Avrupa fiyatı ortaya çıktı

Samsung Galaxy M22 nin Avrupa fiyatı ortaya çıktı Çok yakında resmiyet kazanması beklenen Samsung Galaxy M22nin Avrupa fiyatı ortaya çıktı. Avrupalı bir e-ticaret sitesi cihazın 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip versiyonunu listeledi.

Samsung, M serisi akıllı telefon yelpazesini yeni bir modelle genişletecek. Güney Koreli teknoloji devi Galaxy M22yi tanıtmaya hazırlanıyor. Avrupalı bir e-ticaret şirketi bu ay piyasaya sürülmesi planlanan cihazı web sitesinde listeledi.

Ürün sayfasına bakılırsa akıllı telefon Avrupada 240 euro fiyatla satılacak. Bu fiyatın cihazın 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip versiyonu için geçerli olduğunu belirtelim. E-ticaret sitesinde teknik özellikler konusunda herhangi bir detay yok.

Samsung Galaxy M22nin Avrupa fiyatı

Galaxy M22 muhtemel özellikleri
Daha önce sızdırılan bilgilere göre Galaxy M22, 2.0 GHz saat hızına sahip sekiz çekirdekli Helio G80 işlemciden güç alacak. Bununla birlikte HD+ çözünürlük (1600 x 720 piksel) ve 90 Hz tazeleme oranı sunan 6.4 inç boyutunda AMOLED ekran taşıyacak.

Akıllı telefonun arka panelinde 48 + 8 + 2 + 2 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan dörtlü kamera sistemi göreceğiz. İhtiyaç duyduğu enerjiyi ise 25W hızlı şarj destekli 6.000 mAh bataryasından alacak. Galaxy M22nin kesin çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.