Samsung Galaxy M53 özellikleri ve fiyatıyla ortaya çıktı

Teknoloji

Samsung Galaxy M53 özellikleri ve fiyatıyla ortaya çıktı Samsungun yeni orta segment modeli Samsung Galaxy M53 bugün birçok özelliğ ile karşımıza çıktı. İşte Samsung Galaxy M53 5Gnin muhtemel tüm özellikleri ve fiyatı.

Samsung yakında yeni Galaxy A serisi modellerini tanıtacak. Görünüşe göre bu modellerden hemen sonra yeni Galaxy M serisi üyeleri piyasaya sürülecek. Bunlardan birisi de Samsung Galaxy M53 5G. İşte Samsung Galaxy M53 5Gnin muhtemel tüm özellikleri.

Samsung Galaxy M53 5G geliyor
Samsungun yeni fiyat / performans modeli Galaxy M53 5G yakında Samsung tarafından duyurulacak. Ancak cihaz bugün birçok özelliği ile karşımıza çıktı. Görünüşe göre 6,5 inç Super AMOLED bir ekranla gelecek olan Galaxy M53, bu ekranda 120Hz yenileme hızı sunacak. Hemen üzerinde 32MPlik bir kamera taşıması beklenilen bu ekran aynı zamanda Full HD+ kalitesinde görüntüler sunacak. Arka tarafında muhtemelen 64MPlik bir ana kamera sunacak olan Galaxy M53, bu kameranın yanında 8MPlik bir ultra geniş açılı sensöre ve 2 adet 2MPlik derinlik ve makro kameralara yer verecek.

Söylentilere göre performansını Exynos 1280 ya da Dimenstiy 900den alacak olan Samsung Galaxy M53 5G, bu işlemciyi 6GB RAM bellek ile destekleyecek. Depolama tarafında 128GB ve 256GB olmak üzere iki farklı seçenek sunacak olan cihaz içerisinde 5000mAhlik bir pil taşıyacak. Bu batarya için ise 25W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Fiyatının ise muhtemelen 450 Dolar civarında olacağı iddia ediliyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.