Şarkıcı Mustafa Sandala yorum yağdı Yüzüne ne oldu

magazin

Geçtiğimiz günlerde 52. yaşını kutlayan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, filtreyi abartınca sosyal medyada gündem oldu. Sandalın bir takipçisi Ne yaptıysa iptal tuşuna bassın ve geri dönsün yorumunda bulundu.

Melis Sütşurup ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Mustafa Sandal, bu defa sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Geçtiğimiz gün 52 yaşına basan Mustafa Sandal, takipçilerine teşekkür ettiği bir paylaşım yaptı. Sandal, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Canım dostlarım, yol arkadaşlarım; sosyal medyadaki doğum günü mesajlarınız beni çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkürler. Siz de iyi ki doğdunuz, iyi ki böyle güzel bir ülkemiz var ve ben sizler için besteler yapıp, şarkılar söylüyorum.

FİLTREYİ ABARTTI!
Filtreyi abartan Mustafa Sandalı gören takipçileri tanımakta güçlük çekti. Sosyal medya kullanıcılarının diline düşen Sandalın takipçileri Bu sen değilsin! ve Ne yaptıysa iptal tuşuna bassın ve geri dönsün. gibi yorumlarda bulundu.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.