Sesli Chat Odaları ücretsiz

Türkiye’nin en iyi, en kaliteli ve en seviyeli sesli chat sitesi yuregininsesi.com’a hoş geldiniz. Sitemiz kullanıcılarına ücretsiz olarak sesli chat hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda sitemizin kullanıcılarına sesli chat odaları üzerinden ücretsiz olarak sunduğu seslichat hizmeti ve diğer hizmetlerden nasıl faydalanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Bu nedenle yazımızı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Sesli chat odaları nasıl kullanılır?
yuregininsesi.com’un sesli chat odaları’nı ücretsiz olarak kullanabilmek için yapmanız gereken ilk şey, ana sayfada yer alan sesli chat girişine tıklamaktır. Sesli chat girişine tıkladıktan sonra, erişim sağlayacağınız sayfada rumuzunuz bölümüne rumuzunuzu yazarak GİRİŞ YAP butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra sesli chat odaları’nın bulunduğu sayfayla karşılaşacaksınız.

Sesli Chat, Sesli Kameralı Chat, yuregininsesi.com, Bedava Sesli Chat, Sesli Chat ücretsiz

Bu sayfada sesli kameralı chat odaları bulunuyor. Sesli chat odaları içerisine girebilmek için bilgisayarınıza aktivex denetimi programını yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme işlemini yönergeleri takip ederek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra sesli chat odaları içerisine otomatik olarak bağlanacaksınız.

Sesli chat odaları içerisine bağlandıktan sonra, odalar içerisinde karşınızdaki kişilerle tamamen ücretsiz olarak sesli görüntülü chat yapabilirsiniz. Sesli chat odaları’nı tüm nitelikleriyle kullanabilmek için alttaki maddeleri dikkatli bir şekilde okuyun.

Sesli Chat Odaları, Sesli Kameralı Chat, Bedava Sesli Chat, Sesli Görüntülü Chat, yuregininsesi.com

Yazı : Sesli chat odaları içerisine giriş yaptıktan sonra, ekranın alt kısmında yer alan yazı alanına tıklayarak odaya yazabilirsiniz.
Kamera : Sesli chat odaları’nda kamera açmak için kamera ikonuna tıklamanız yeterlidir.
Mikrofon : Mikrofon almak için ekranın sol alt kısmında yer alan konuşma butonuna tıklamanız gerekiyor. Şayet, mikrofonda başka bir kullanıcı varsa el ikonuna tıklayarak mikrofon sırasına girmelisiniz.
Ses ve Kamera Ayarları : Ses ve kamera ayarlarını yapmak için tüm ayarlar bölümüne tıklamanız gerekiyor.
Animasyonlar : Animasyonları kullanabilmek için animasyonlar bölümünü tıklayıp animasyon listesinden diledğiniz animasyonu kullanabilirsiniz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.