Sesli Sohbet Chat Odaları

Sesli Sohbet isminden de Anlaşılacağı Gibi Sesli iletişim kurularak sağlanan sohbet türüdür.
Sesli Sohbeti yazılı sohbet’ten ayıran tek etkinlik ise çoğu sesli sohbet sitesinin üyelik ile girilmesidir. Bu üyeliklerin çoğo ise ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sesli Sohbet Sitesini Oluşturan 3 Ana Faktör vardır 1: Yetkililer , 2: Üyeler , 3: Misafirler Bu Şekilde üyelikli olanlar üyelik statusune misafir olanlar ise üyeliksiz olan sesli sohbet statusüne girmektedir. tabiiki Bunların ikisininde bir arada olduğu Sesli Sohbet Siteleri Mevcuttur, yani üyeliksiz fakat üyede olarak girilebilen siteler vardır bu sitelerde üye olanlar kendi aldıkları rumuzlarla sesli sohbet ederken üye olmayanlar ise aynı kanalda misafir görünümünde yer alırlar. yetkililer ise o siteden Sorumlu üst düzey yöneticilerdir. Site Sahibi Yada Kanal yetkilisi olarak Ayırabiliriz.

Sesli Sohbet Chat Odaları Amacı ise Arkadaşlarınızla telefonda Konuştuğunuz gibi Site üstünden de konuşmanız için Sağlanmıştır, tabbiki yeni tanıştığınız insanlarında Sesini Bu Şekilde Duyarak Sesli iletişimle kendinizi daha samimi ve sıcak şekilde Tanıtmanızı Sağlamak amacını ilke edinmiştir sesli sohbet siteleri.

Sesli Sohbet Sitelerinde camera özelliğide bulunmaktadır günümüzün teknolojisinde Messenger yani msn adıyla tabir ettiğimiz iletişim sisteminin özelliğine sahip olan sesli sohbet siteleri eş, dost, arkadaş veya yeni arkadaş arayanlarla bire bir sesli sohbet anlatım içinde olan sitelerdir.
Sesli Sohbet Hakkında Yorumlarınızı Sitemizde Yazabilir Gerekli Sorunlara Burdan Yardım Edebiliriz. iyi Sohbetler Dileriz

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.