sesli sohbet, sesli chat

sesli sohbet, sesli chat sitemize hos geldiniz. Sitemiz görüntülü sohbet ve yazılı chat hizmeti yanında sesli sohbet hizmetide vermektedir.Sizde arkadaslarınızla sitemizde kesintisiz olarak sesli sohbet edebilir insanlarla tanısıp yeni arkadaslıklar ve cevre edinebilirsiniz.Sesli sohbet için bilgisayarınızda mikrofon ve kulaklık olması yeterlidir.
Seslisohbet tanımı kişilere göre değişmektedir..
Kimine göre sesli sohbet karsilikli sohbet ederken sesimiz ile kurdugumuz iletisime denir.Kimisine görede iki kişinin karsılıklı olarak birbirlerini düşüncelerini sesle aktarması demektir.Ama bilgisayar ortamında sesli sohbet dunyanin neresinde olursaniz olun sizin icin olusturulmus sitelerde sohbet etme imkani saglayan sesli ve goruntulu iletisim kurmaniz icin olusturulan sisteme denir.
Okuduğunuz gibi seslisohbet kelimesi anlamı kişiye göre değişmektedir.Hangi anlamda olursa olsun sohbet etmek hele sesli sohbet etmek herzaman ayrıcalıklıdır..

Sesli Sohbet, Sesli Chat Türkiye ve dunyanin her yerinden kullanicilarin internet araciliğiyle hiç bir ücret ödemeden faydalandığı bir iletişim paylaşim, arkadaşlik ve dostluk aracidir. Normalde dostlarımizla ve arkadaşlarimizla telefon ile iletişim kurariz ve telefonda sadece sadece sesli konuşuruz ama epeyce pahalıdır. Telefon yerine msn de sesli ve görüntülü konuşabiliyoruz diyebilirsiniz oysa sesinizi duyan sizi görebilen sadece bir kişidir. Sesli Sohbet, Sesli Chat sitemiz ise aynı anda sesinizi onlarca kişiye duyurdugunuz ve sizi görebilmelerinin yani sira sizinde onlari görebileceginiz bir anternatif ve zamanın en güzel degerlendire bileceginiz bir iletişim ve paylaşim platformudur. YuregininSesi.Com Sesli Sohbet, Sesli Chat sitemiz üzerinden sesli sohbet’e giriş yaparak sitemizde bulunan kullanicilarla yepyeni dostluklara ve arkadasliklara kavuşma firsatini yakalaya bilir yeni dostlar arkadaslar edine bilirsiniz. Seslisohbet, Seslichat Sitemizde çeşitli isimlerde odalar bulunmaktadır şimdi tüm insanlarin yeni buluşma merkezi ve adresi Sesli Chat, Sesli Sohbet’ e sizleride bekliyoruz. Bu paylaşima katilmak icin karar sizin haydi gelin ve bunu sizde farkedin. Şimditen iyi sohbetler

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.