Sesli Sohbet Siteleri

Sesli sohbet siteleri hakkında son zamanlarda sesli sohbet siteleri arttıkça rekabette arttı haliyle bundan 3 yıl öncesine kadar sesli sohbet piyasasında pek fazla kişi bilmezdi Seo işini seo nedir neye yarar sitemizi anahtar kelimelerde nasıl yükseltiriz gibi kimsenin böle düşünceleri yoktu.

İki kişi veya bir kişi bir kameralı sesli sohbet sitesi acar nasıl acar sesli alem de herkezin bir sesli sohbet sitesi açmak için herzaman bir sebebi vardır.

Başlıca sebepler nedir

Bir kişi bir sesli sohbet sitesinde görevlidir op, admin, co admin, süper admin, chat admin, chatmaster, agent, diye yükselir en sonunda ya süper master olur yada olamaz.
Evet olayın koptuğu ve başladıgı yer aslında burası bu kişinin görev yaptıgı site nasıl açıldı onada deginelim bir sevgilisi vardır onunda ona hava olsun yada parası boldur bu aradada eski dönemlerde sesli sohbet sistemleri bir hayli ucuzdu evet bu siteyi acan kişilerin yetkilileri yani görevlileri vardır bunlar bir seviyeye kadar çıkartılır hoş beş güzel ortamlar olur ama biryerde hep frenlemek zorundadır çünkü hep son söz site sahibindedir ve buda bir veya iki arkadaşını bularak bir site acmaya karar verilir.
Hemen bir sesli sohbet panelcisi bulunur ve bir sesli sohbet sitesi açılır artık istedigi kızla Konuşabilirler veya istedigi erkekle kafa bulup banlıyabilirler. Bu sözleri her site sahibi üstüne almasın saygılar.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.