Sesli sohbet Speakychat Ban Açma

Bazı forum sitesinde sesli sohbet sitelerinde çoğunlukla kullanılan speaky chat sisteminde ban açma programının çıktığı söyleniyordu. Bu program sayesinde; “banların açıldığını, hatta kimsenin sizi banlayamayacağı” gibi yanlış ifadeler ve yalan sözler sarf edilmişti. Açık yüreklilikle söylemem gerekirse su anda Sesli sohbet Ban açma programı yoktur. Sadece bazı yöntemlerle Ban açılabilir. Bu yöntemler arasında; Bilgisayarınıza format atma, aynı ip üzerinden bir başka bilgisayar ile sisteme bağlanma, bilgisayarınızın hard diskini değiştirme zaman alacak ve uğrastıracak yöntemler vardır. İP Ban, en zor ban açma yöntemidir. Yukarıda bahsettiğim gibi Hard Disk numarınızın değişmesi gerekmekte, haliyle bu işlemde çok zordur. Kısacası bu tür yalan haberlere ve aldatmaca haberlere kafa yormamanızı öneriyor, daha sağlıklı bilgiler ve faydalı bilgiler edinmek için forum sitelerini dolaşmanızı hepinize tavsiye ediyorum. Ayrıca, bu tür forum sitelerinden indirilen programların çoğu ne yazık ki zararlı içeriğe sahip olup, bilgisayarınızda kalıcı hasarlara sebeb olabilecektir.

Bu konu hakkında sizinde eklemek istediğiniz görüşleriniz ve önerileriniz varsa asağı kısımlardan bizimle ve yüzlerce ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz…

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.