Sevilen film Sonic the Hedgehogun ikinci filminden ilk fragman geldi

film fragman haber

Sevilen film Sonic the Hedgehogun ikinci filminden ilk fragman geldi 2020 yılının en çok izlenen filmlerinden biri olan Sonic the Hedgehogun devam filmi Sonic the Hedgehog 2nin ilk fragmanı The Game Awards etkinliğinde paylaşıldı.

Oyun dünyası için önemli bir yere sahip olan Seganın yayıncılığını yaptığı Sonic oyunun yeni bir film uyarlaması Sonic the Hedgehogun ikinci filminden ilk fragman geldi.

Bu sabah saatlerinde düzenlenen The Game Awards töreninde çekimleri geçtiğimiz aylarda başlayan Sonic the Hedgehog 2den ilk fragman geldi. Ayrıca aynı etkinlikte Sonicin yeni oyunu da duyuruldu. Fragmana baktığımızdaysa bu sefer evrenin genişlediğini görüyoruz. Özellikle Knuckles karakterini görmek birçok hayranı sevindirmiştir.

Aksiyon macera komedi filmi Sonic the Hedgehog 2, 8 Nisan 2022de yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini ise Jeff Fowler üstleniyor. Oyuncu kadrosunda James Marsden, Ben Schwartz, Tika Sumpter, Idris Elba, Jim Carrey, Lee Majdoub, Natasha Rothwell ve Colleen OShaughnessey gibi isimler yer alıyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sonic the Hedgehog 2 Fragman

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.