Snowpiercer 4. sezonu onaylandı 3. sezon yakında geliyor

Dizi Haberleri

Bilim kurgu dizisi Snowpiercerın 4. sezonu onaylandı; 3. sezon yakında geliyor Orijinali çizgi roman olan, daha sonrasında filme uyarlanan ve başarılı yorumlar Snowpiercerın dizi uyarlamasının dördüncü sezonu daha üçüncü sezon yayınlanmadan onaylandı.

Jacques Lob ve Jean-Marc Rochette tarafından yaratılan, orijinal ismi Le Transperceneige olan Fransız çizgi romandan uyarlanan ve daha önce 2013 yılında filme de uyarlanmış olan Snowpiercer dizisinin dördüncü sezonu onaylandı.

Normalde TNT dizisi olan ancak ülkemizde Netflix üzerinden yayınlanan bilim kurgu dizisi Snowpiercerın 4. sezonu onaylandı. Henüz üçüncü sezon yayınlanmamışken yeni sezonu onaylanan dizinin müjdesini oyuncular paylaştıkları bir video ile verdiler. Ne yazık ki dördüncü sezon ile ilgili bir detay paylaşılmadı.

Snowpiercerın 3. Sezonu Yolda
Ayrıca paylaşılan videoda dizinin üçüncü sezon çalışmalarının da yakında biteceği açıklandı. Ne yazık ki net bir tarih yok ancak açıklamaya göre üçüncü sezonu da yakın bir süreçte bekleyebiliriz. Büyük bir ihtimalle 2022nin ilk aylarında veya 2021in son aylarında yayınlanacaktır. Dizinin tüm bölümlerini şu anda Netflixte bulabilirsiniz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.