Söylentiye göre yeni God of War bir öncekinin iki katı uzunluğunda olacak

Söylentiye göre yeni God of War, bir öncekinin iki katı uzunluğunda olacak PlayStation 5in en çok beklenen oyunlarından birisi olan God of Warın devam oyunu için heyecanlandıran ancak düşündüren de bir iddia ortaya atıldı.

Yayıncılığını Sonynin yaptığı, geliştiriciliğini ise Sony Santa Monica Studionun yaptığı yeni God of War oyunu ile ilgili bir söylenti ortaya çıktı.

Oynanış 40 Saatten Fazla Sürecek
God of Warın yaratıcısı David Jaffe, geçtiğimiz günlerde yüklediği bir YouTube videosunda yeni God of War oyunu hakkında duyduğu bazı bilgileri izleyicilerine aktardı. Söylediğine göre Santa Monica yeni God of Warun 40 saatlik bir oynanışa sahip olması için çalışıyor. Ancak David Jaffe, bu süre oyunu tamamen bitirme süresi mi yoksa sadece hikaye süresi mi bilmediğini söyledi.

Eğer bu bahsi geçen süre doğruysa ve yalnızca hikaye içinse, yeni oyunun öncekinden 2 kat uzun olacağı anlamına geliyor. Eğer komple oyunu bitirme süresiyse o zaman bir önceki oyundan birkaç saat daha uzun bir deneyim sunacak anlamına geliyor.

Şu ana kadar ne yazık ki oyun ile ilgili bir bilgi sahibi değiliz. 9 Eylülde düzenlenecek olan PlayStation etkinliğinde oyundan ilk bilgileri büyük ihtimalle alacağız.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.