Söz 66. Bölüm Yeni Fragmanını izle 31 Aralık Pazartesi

Söz 66. Bölüm Yeni Fragmanını izle 31 Aralık Pazartesi Söz 66. Bölüm Fragmanı izle Söz Son Bölüm Fragmanı star tv

Söz 65. Bölüm özeti;

Yavuz, Sevdikleri İçin Savaşıyor!
Yavuzun yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuza değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuzun yetişme çabalarına rağmen Kopuku almayı başarırlar.

Tim, Karabatakı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatakı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatakı almadan dönmek yok

Timn bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Draganın yapacağı bu plan Karabatakı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şeroyu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.

Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuzdan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuzn neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopukun hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

Söz 65. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.