Söz 67. Bölüm Tanıtımı izle

Söz 67.Bölüm Fragmanı 28 ocak 2019 pazartesi Söz dizisinin 67.Bölüm yeni Fragmanı izle Söz Son Bölüm Fragmanı show tv

Söz 66.Bölüm özeti

Yavuz, Dragan ve Saminin peşinde!

Patlayan kamyonun ardından Tim, Karabatakın parçalanmış cenazesiyle kışlaya döner. DNA sonuçlarının ardından cenaze töreni yapılacaktır ama Nazlı hala Karabatakın ölmediğine inanmaktadır. Bu inancı ve umudu bütün arkadaşlarına aşılamak ister. Fakat yaşanacak gelişmeler hem Nazlının, hem de Timin umudunu yitirmesine yol açar.

Dragan ve Sami yeni bir ülke kurmayı hayal ederek kendilerine yardımcı olacak bir dostlarıyla buluşur. Fakat yaptıkları görüşmenin Yavuz tarafından takip edildiğini bilmemektedirler. Yavuz bu görüşmenin detaylarını Saminin ekibine anlattığında Sami çok zor durumda kalacaktır.

Orhan Saminin projesine karşı çıkan ilk isim olur. Yavuzu kullanarak hayatını garanti altına almak ister. Ama Dragan buna izin vermemek için kaçak yollardan ülkeye giriş yapmıştır bile.

Orhanın gizli tanık olarak dinlenmesi için Derya bir organizasyon yapar. Bu organizasyon Draganın baskınıyla sonuçlanır. Yavuz, Derya ve Orhanı bu cehennemden çıkarmayı başarır fakat destek alamayacakları bir yerde yalnız kalmışlardır. Artık sadece birbirlerine olan sevgilerinden güç alacakları bir durumdadırlar.

Söz 66.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.