Söz dizisi 49. bölüm fragmanı Timin nefes kesen anları

Söz 49. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. STAR TVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Söz yeni bölümde Terör eylemini engellemek için Timin birkaç saati var. İşte Söz 49. bölümden heyecan dolu o anlar.

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Söz yeni bölümde heyecan dorukta. Söz 49. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de STAR TVde.

SÖZ 49. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güleri kurtarmak için Tim’in sadece birkaç saati vardır. Aksi bir durumda geminin imha edilmesi gerektiği için bu durum onların sonu olacaktır.

Artık sadece Derman’ın kontrolünde olan büyük terör eyleminin şehirlerdeki yapılanmasını çökertmek için Ataşe’den edinilen bilgiyle Eylem, Avcı ve Aşık harekete geçerken, Tim’in kalanı da Erdem önderliğinde ortak bir operasyonla ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye çıkartma yapar.

Derman, büyük terör eylemini gerçekleştirmek için artık son dakikalara girdiğinde hem milyonlarca vatandaşımızın hayatı hem de Bahar, Su, Nazlı ve Güler’in hayatı Tim’in başarılı olmasına bağlıdır.

Söz 49. BÖLÜM FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Başarılı bir operasyon sonucu Ataşeyle birlikte Karabayıra dönen Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’den haber alamamaktadır.

İkiye bölünen Tim, hemen arama tarama çalışmalarına başlar. Bu sırada Yavuz ve Erdem hastanede müşahede altında tutulan Ataşe’yi sorgulamak için yola koyulur. Ama Ataşe’nin amacı Dermana zaman kazandırmaktır ve konuşmaya niyeti yoktur.

Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını öğrendiğinde, Yavuz’un elinde, Ataşe’den başka bilgi alabileceği kimse yoktur. Yavuz Ataşe’yi konuşturmak için askerlik hayatının bitmesini göze alarak planını devreye sokar.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, Dermanın büyük terör eylemini gerçekleşmek için kullanacağı gemiyi vurmaya hazırdır. Fakat kaçırılan Bahar, Nazlı, Su ve Gülerin gemide olduğundan kimsenin haberi yoktur.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.