Söz Dizisi 71.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Söz 71.Bölüm Fragmanı sesli 25 şubat pazartesi Söz 71.Bölüm tanıtımı izle Söz Son Bölüm Fragmanı star tv

Söz 70.Bölüm özeti

Yavuz Lindaya karşı hamle için harekete geçiyor.

Lindanın Yavuz hakkında söyledikleri Deryayı derinden etkiler. İçinde barındırdığı şüpheleri iyice gün yüzüne çıkan Derya, gerçeğin peşine düşmekte kararlıdır. Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulan Yavuz ise Lindaya karşı hamle için harekete geçer.

Sametin evine düzenlenen operasyonun ardından Sametin bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlının arasında mesafe girmesine neden olur. Saminin de alınmasının ardından Sedanın ifadesi büyük önem kazanır. Fakat Sedanın konuşmasını engellemek için eski işbirlikçiler de devreye girecektir.

Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlıklarını hızlandırır. Fakat ellerinde bulundurdukları terör örgütlerini uluslararası alanda meşrulaştırmak için kurdukları plana Tim karşı mücadelesini sürdürecektir.

Karabatakın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateşe hiç olmadığı kadar yakın bulacaktır.

Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Deryayı buluşmaya ikna eder. Eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşayacaktır.

Söz 70.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.