Spider-Man No Way Homedan resmi poster geldi

film fragman haber

Spider-Man: No Way Homedan resmi poster geldi: Green Goblini ilk kez görüyoruz Marvel Sinematik Evreninin yeni Spider-Man filmi Spider-Man No Way Homedan yeni resmi poster paylaşıldı. Posterde net olamsa da filmin ana düşmanlarından ufak ipuçları görebiliyoruz.

Yılın en çok beklenen filmlerinden birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Homedan yeni bir poster paylaşıldı.

Paylaşılan posterin ortasında Spider-Mani ve etrafında da filmin ana düşmanlarını görebiliyoruz. Sağ üste baktığımızdaysa daha önce çıkan fragmanda bombasını gördüğümüz Green Goblini görebiliyoruz. Biraz uzakta dursa da ilk Spider-Man filmlerindeki Green Goblin olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Posterin geri kalanında ise Sandmane bir gönderme ve Electroya bir göndermeyi görebiliyoruz. Posteri ve daha önce paylaşılan tüm görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Spider-Man 3, yani Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021de yayınlanacak. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bunlardan Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.