Squid Gamedeki korkunç bebeğin gerçeği Güney Korede bir müzede

Netflix

Netflixin popüler yapımı Squid Gamedeki korkunç bebeğin gerçeği Güney Korede bir müzede gözüktü Geçtiğimiz ayın ortalarında yayınlanan ve bir haylü popüler olan Netflix dizisi Squid Gamedeki korkunç bebeğin gerçeği Güney Korede bir müzede görüntülendi.

Geçtiğimiz haftalarda Netflix üzerinden yayınlanan ve kısa bir süre içerisinde Türkiye dahil tüm dünyada büyük popülerliğe kavuşan dizi Squid Gamei izleyenlerin de bileceği gibi dizde korkunç bir bebek bulunuyor. Bu bebeğin gerçeği Güney Korede gözüktü.

Dizide “Red Light, Green Light” olarak anılan korkunç bebek, Seulün yaklaşık üç saat kuzeyinde, Jincheon ilçesindeki bir müzede bulunuyor. Bu garip bebek, dizi için yaratılmıştı ve çekimlerin bitmesi ile bu müzeye teslim edilmişti. Ancak bir yanlış anlaşılma sonucunda müze, bebeği halka açık bir şekilde sergiledi.

Müzede bebeğin olduğu ve çevreden alınan görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Squid Game, şu anda Netflixte erişime açık durumda. Toplamda 9 bölümden oluşan dizinin konusu şöyle: 456 çaresiz yarışmacı, sıkıntılarından kurtulmalarına yardımcı olabilecek 45,6 milyar won tutarındaki ödülü kazanmak için bir dizi farklı çocuk oyunundan oluşan esrarengiz ve ölümcül bir hayatta kalma mücadelesinde birbirleriyle yarışır.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.