Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 14. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Survivor Türkiye Yunanistan 14. Bölüm Fragmanı sesli 24 şubat pazar Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 14. Bölüm tanıtımı izle Survivor Türkiye Yunanistan Son Bölüm Fragmanı tv8

Survivor Türkiye Yunanistan 13. Bölüm özeti

Survivor Türkiye-Yunanistanda bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu nefesleri keseceğe benziyor. Yunan takımına yeni katılan isim Katerina Dalakanın performansı merak konusu olurken, Dalakanın herkesi şaşkına çevirmesi bekleniyor. Survivorda haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan hangi takım olacak. Kim eleme potasından bugün için kurtulacak? İşte Survivor 13. yeni bölüm tanıtımı

Survivorda bu akşam dokunulmazlık mücadelesi yine nefesleri kesecek. TV8 ekranında Acun Ilıcalının sunumu ile ekrana gelen Survivorda bu akşam dokunulmazlık mücadelesi nefesleri kesecek. Yunan takımında geçtiğimiz hafta kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından bir kişi adaya veda etmişti. Bu hafta Katerina Dalakanın katılımı ile yenilenen Yunan takımı dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için tüm marifetlerini ortaya koyacak.

Türkiye takımında ise yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen söz konusu oyun olunca işler yeniden değişiyor. Adada yaşanan gerilim parkurda unutuluyor ve kıyasıya mücadele ile Türk takımı oyunlardaki başarısını sürdürmeye devam ediyor. Peki dokunulmazlık oyununun bu akşamki kazanını hangi takım olacak?

Survivor Türkiye Yunanistan 13. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.