Survivor da bu hafta kim elendi? Elendikten sonra ilk kez konuştu

Survivor da kim elendi? sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımından oylamaya çıkan Sedat, Sabriye, Şahika ve Berna arasından en az oyu alarak Survivora veda eden isim Berna oldu. Berna Öztürk elendikten sonra ilk kez konuştu.

SMS sonuçları belli oldu. Survivorda bu hafta Ünlüler takımı eleme potasındaydı. Dört ismin birden aday olduğu gecede yarışmaya veda eden isim belli oldu. Eleme gecesinde Acun Ilıcalı Survivordaki yeniliklerle ilgili bilgi verdi.

SURVİVORDA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Ünlüler takımından dört ismin eleme potasında olduğu gecede yarışmaya veda eden isim belli oldu. Sabriye, Şahika, Berna ve Sedat arasından en az oyu alarak Survivora veda eden yarışmacı Berba Öztürk oldu.

BERNA ÖZTÜRK SURVİVORDAN ELENDİKTEN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

Çok üzgünüm çünkü burada kalıp daha fazla savaşıp daha bir dik duruş sergileyeceğimi düşünüyordum. Halkın takdiri böyle yapacak bir şey yok. Kırgınlıklarım elbette var. Bana kumpas kurduklarını düşünüyorum. Elbette ki beni yollayan halk ama son konseyde adımın çıkmasına çok şaşırmıştım. Hele ki 6 kişinin benim adımı yazması akıllara zarar bir durumdu. Eğer bir yanlışım yoksa Sema ve Pınardan sonra gelen bir yarışmacı olduğumu düşünüyordum.

Uyum sağlayabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Gereksiz bir davranışım olmadı. Uzatılan hiçbir eli geri çevirmedim. Gönülleri kara kaplı insanlar gördüm. Onların oyununa gelmiş olmaktan dolayı üzgünüm. İnsanların egolarıyla yarışmaya geleceğimi hiç beklemiyordum.

SURVİVORDA CEZA OYUNLARI BAŞLIYOR

Survivorda bir ilk yaşanacak. Yarışmacılar ilk defa bir şey kazanmak için değil kaybetmemek için oynayacak. Kaybeden takım Survivordaki en zor haftasını geçirecek. Gelecekte olan bir şey mi yoksa şuan olan bir şey mi kaybedilecek merak konusu. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam ceza oyununa çıkacak.

İLETİŞİM ÖDÜLLERİNDE YENİ DÖNEM

Acun Ilıacalı dün akşam yapılan konseyde iletişim oyunları ile ilgili yeniliği de yarışmacılara duyurdu. Artık İletişim ödülleri basamaklı olarak gidecek. Kazanan takım yeni ödüller için yarışırken; İletişim ödülünü kaybeden takım bir sonraki hafta yeni ödül için değil önceki hafta kazanamadığı ödül için yarışacak.

SERHAT AKIN NE ZAMAN YARIŞACAK?

Serhat Akın, sakatlığı ile ilgili son durum bilgisini konseyde açıkladı. İyileşmeye başladığını söyleyen Serhat adada tedavi merkezi kurduk, dedi. Sema ve Ademin kendisine bu konuda yardım ettiğini belirten Serhat bir hafta sonra yarışlara katılabilme ihtimalinin olabileceğini belirtti.

HAFTANIN BİRİNCİLERİ KİM OLDU?

Erkekler arasında yapılan oylama sonucunda haftanın birincisi İlhan olurken ikinci isim Gönüllüler takımından Anıl oldu. Kızlar arasında ise birinci olan isim Ünlüler takımından Sema; ikinci olan yarışmacı ise Gönüllüler takımından Berna oldu.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.