Takım Filmini Full izle

Takım Filmini Full izle

Takım Film Fragmanı Full izle, Takım Filmi Full izle, Takım Full izle, Takım Online Full izle, Takım Full Seyret

Özet: Türk Deniz Kuvvetleri Petatlon takımı Atina düzenlenen bir yarışa katılmak için havaalanından uçağa binerlerken bir saldırıyla karşılaşırlar. Düzenlenen kurtarma operasyonu ile Petatlon takımı ve beraberinde 40 kişilik bir turist kafilesi zarar görmeden kurtulur. Takımda görevli Üsteğmen Kemal, yolculuk sırasında hayatını kurtardığı Lena adındaki Yunan kızla tanışır. Kızın atalarının 1924 yılındaki mübadelede Türkiyeden göç ettiğini de öğrenir. Kemalin Atinada kaldığı sürede ikili kısa süreli de olsa bir aşk yaşar; Kemal yeniden Yunanistan’a geleceğine söz verse de Türkiyeye dönünce SATa seçildiğini öğrenir.

Lenadan yeni görevi nedeniyle uzaklaşsa da Kemal İstanbula bir kaza geçirince bu sefer sevgilisi onu görmeye gelir. İstanbulda yeniden buluşan ikili Kemalin çağrıldığı özel görev nedeniyle yeniden hasreti tadacaktır.

1970li yıllardan bu yana Türk sinemasına büyük emek veren, Metin Erksan, Halit Refiğ, Atıf Yılmaz, Orhan Aksoy, Ertem Eğilmez gibi isimlerle beraber çalışan Sami Güçlünün son filmi olan yapım, yönetmenin sevdiği tarz bir aşk hikayesini de barındırıyor..

Vizyon tarihi: 30 Aralık 2011
Yönetmen: M. Sami Güçlü
Oyuncular: Sinan Albayrak, Turgay Başyayla, Osman Yıldırım, devamı.
uzun metrajlı film Türkiye . Tür: Aksiyon , Savaş filmi
Yapım yılı: 2011

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.