Teşkilat Dizisi 9. Bölüm Sesli Fragmanı 2 Mayıs Özeti

Teşkilat

Teşkilat Dizisi 9. Bölüm Sesli Fragmanı izle 2 Mayıs Özeti pazar trt1

Teşkilat 8. Bölüm özeti METE BAŞKANIN VURULMASI EKİBİ SARSIYOR
Drone saldırısıyla vurulan Mete Başkan hastaneye kaldırılır. Mete acil ameliyata alınırken, tüm çabasına rağmen suikaste engel olamayan Serdar olayın şokunu yaşamaktadır. Ekip, Fadi tarafından kurulan pusudan kurtulmayı başarsa da Mete Başkana yapılan saldırının haberiyle sarsılır. Karargâhta buluşan ekip Metenin intikamını almak için kollar sıvar.

FADİYİ BULMAK İÇİN HER YOL DENENİYOR
Meteye yapılan saldırının faili Fadiye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Nihayet Uzayın üstün çabasıyla bir ipucu bulunur. Fadinin yeğeni olan Kasım Firawi üzerinden Fadiye ulaşılması planlanır. Ancak büyük bir sorun vardır, Kasım bir İsrail hapishanesinde tutulmaktadır.

EKİP ZEKİCE BİR OYUN KURACAK
Fadiye ulaşmak için başka yol bulamayan ekip, Kasımı ele geçirmek için zekice bir oyun kurar. Türk İstihbaratının yeğeni Kasımın peşinde olduğunu öğrenen Fadi ise bunu engellemek için tüm imkanlarını seferber edip harekete geçer.

Teşkilat 9. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.