The Walking Dead Dizisi 11. sezonundan yeni fragman yayınlandı

Dizi Haberleri

The Walking Dead Dizisi 11. sezonundan yeni fragman yayınlandı Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Deadin final sezonu için yeni bir fragman San Diego Comic-Con esnasında paylaşıldı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan, şimdi ise popülerliği yitirse de hala yüksek izleyici sayılarına ulaşan The Walking Deadin 11. sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı.

Yılın en büyük etkinliklerinden birisi olan San Diego Comic-Con esnasında bu yıl finali başlayacak olan popüler dizi The Walking Deadin yeni fragmanında yeni sezona dair birçok yeni sahne ve detay görebiliyoruz.

Dizinin 11. sezonu ilk 8 bölümü ile 22 Ağustosta başlayacak. Büyük bir ihtimalle ilk 8 bölümün ardından dizi ufak bir ara verecek. Dizinin final bölümü 2022de yayınlanacak. Dizi her zaman olduğu gibi haftalık olarak yayınlanacak. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

The Walking Dead 11. Sezon Fragman

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.