Tövbeler Tövbesi 7. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 7. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 7. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 7. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 7. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi Son Bölüm izle

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 6. Bölüm Özeti; Pelin Azmi’ye para verip Mahirlerin evini kurtarmıştır. Bunun Mahir’in kulağına gitmesini istemez. Hasan ve Sabriye ise durumu Mahir’in de bilmesi gerektiğini düşünmektedir. Gencay’ın ricası üzerine Pelin’le görüşmeye başlayan Mahir ise onu kendisinden soğutmak için türlü hilelere başvurur.

Bu sırada Pelin de boş durmayacak ve Fidan’la Mahir’in arasını bozmak için sinsi bir plan yapacaktır. Uzun zamandır Sabriye’yi sevdiğini Mahir’e söyleme cesaretini gösteremeyen Nuri ise bu sefer Mahir’le konuşmaya kararlıdır.

Ancak Mahir aynı mahallede oturduğu Fidan’la nişanlıdır ve onu da çok sevmektedir. Bu karmaşa içerisinde yaşanan ilişkiler ATV’DE ekranlara geliyor

Tövbeler Tövbesi 7. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.