Trabzonspor da sol beke Sambacı Rene Rodrigues Martins

Trabzonspor da sol beke Sambacı Rene Rodrigues Martins Trabzonspor, yolların ayrıldığı Marlonun yerine sol bek arayışlarına devam ederken gündeme Brezilyadan bir isim girdi. Flamengo forması giyen sol bek Rene Rodrigues Martins, menajerler aracılığı ile Trabzonspora önerildi.

Transfer döneminin en hızlı takımı Trabzonsporda sol bek arayışları devam ediyor. Savunmanın solundaki sorunu çözmek isteyen Karadeniz ekibi için son iddia Brezilyadan geldi Flamengo formasını giyen sol bek Rene Rodrigues Martinsin, menajerler aracılığı ile Trabzonspora önerildiği belirtildi. Yeni Asırın haberine göre kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 28 yaşındaki savunmacı için 1 milyon Euro bonservis bedeli istenirken bordomavililerin bu öneriye sıcak baktığı ifade edildi. Flamengoda fazla şans bulamayan Rene de Brezilya kulübünden ayrılmak istiyor. Rene, geride kalan sezon yalnızca 7 karşılaşmada görev yaptı. Sambacı gol ve asisti yapmadı. RENE RODRIGUES MARTINS KİMDİR? 14 Eylül 1992 doğumlu Brezilyalı sol bek, kariyerini Flamengoda sürdürüyor. Takımıyla 2022ye kadar sözleşmesi bulunan Rene, geçtiğimiz sezon yalnızca 7 maçta forma şansı bulabildi. Bu karşılaşmada gol ve asist üretemeyen Renenin güncel piyasa değeri 1.5 milyon Euro. Rene şu ana dek Sport Recife ve Flamengo formaları giydi.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.