Unutulmaz 87. Bölüm Fragmanı izle

Unutulmaz 87. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 87. Bölüm izle Unutulmaz 87. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 87. Bölüm izle Unutulmaz Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Unutulmaz 86. BÖLÜM ÖZETİ

Harun, Melda’nın ne yapmaya çalıştığını anlamış, ancak çaresiz kalmıştır. Melda’nın elinden kurtulmak için harekete geçer. Melda için, Harun’u durdurmanın tek bir yolu vardır… Eda için zor günler yeniden başlar. Batu’nun er ya da geç konuşacağından emin olan Aras da Eda’ya moral vermeye ve destek olmaya çalışır.Batu için ise tek yol Aras’ın elinden kurtulmaktır. Melda Harun’a olan aşkını ve yaşadıklarını ona anlatırken, Harun da genç kadını ikna ederek, içinde bulunduğu kaostan kurtulmaya çabalar. Melda, kaybettiklerini geri almaya kararlıdır ve bunu Eda’nın yüzüne de söyler. İki kız kardeşi, öfke ve gözyaşı dolu bir yüzleşme beklemektedir. Gerçeği Yağmur’a anlatamamanın sıkıntısını yaşayan Eda kızını oyalamaya çalışırken, Aras’la aralarında geçen bir konuşmaya şahit olan Yağmur’un psikolojisi iyice bozulur… Annesine son derece tepkili olan küçük kız, herkesi paniğe sokacak bir karar alır… Bu arada beklenmeyen bir gelişme Eda’ya farklı duygular yaşatacaktır.

Unutulmaz 87. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.