Unutulmaz 88. Bölüm Fragmanı izle

Unutulmaz 88. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 88. Bölüm izle Unutulmaz 88. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 88. Bölüm izle Unutulmaz Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Unutulmaz 88. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Unutulmaz 87. BÖLÜM ÖZETİ

Melda, dağ kulübesinde Harun’u tutsak etmiştir ve onsuz bir hayatı düşünemez.
Ama Harun’un artık buna tahammülü yoktur. Diğer taraftan kaybolan Yağmur’u arayan Eda büyük bir korku içindedir. Ne yapacağını bilmez bir haldeyken gelen bir telefon genç kadını son derece mutlu ederken, aynı zamanda da ona acı dolu anlar yaşatır.

Batu için intikam zamanı yeniden başlar. Bu sefer tek bir hedefi de yoktur. Harun, Eda’ya ve Yağmur’a kavuşmanın coşkusunu yaşarken, onları üzen tek şey Melda’nın başına gelenlerdir… Eda’nın hamileliği mutluluklarını daha da artırırken, mutsuzluğun pençesinde olan biri vardır..Melda.. Genç kadın için her şeye veda etme zamanı gelmiştir…

Unutulmaz 88. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.