Video Chat Arkadaşlık Sitesi

Günümüzde teknolojinin sunduğu en büyük imkanlardan biride video görüntülü chat sohbet imkanıdır. Artık uzaktaki sevdiklerimizle ya da hiç tanımadığımız, kıtalararası insanlarla görüntülü muhabbet edebiliyoruz. Bu hizmeti alabilmek için yeterli bir internet bağlantısı ve web kamerası na sahip olmak yeterli yani webcam. Fakat tam olarak özellikleri kullanılmayan webcam bir o kadarda tehlike arz edebilir. Örneğin açık bırakılması durumunda özel hayatınız kayıt altına alınabilir ve internet üzerinden yayınlanabilir.

Dikkat edeceğiniz en önemli konuların başında cinsel içerikli konular geliyor. Sizinle bayanmış gibi konuşup hatta sizi soyup daha sonra görüntülerinizi kayıt altına alabilirler. Bu tuzaklara asla gelmeyin. Özellikle güzel genç kız resimleri kullanılarak sizden soyunmanızı isteyebilirler ve bu görüntüleri, size karşı kullanabilirler ya da uygunsuz web içeriklerinde yayınlayabilirler.Bu yüzden çok çok dikkat diyoruz.Video chat yaparken temkinli olalım

Bu olumsuzlukların yanısıra webcam ile yapabileceğimiz çok güzel şeylerde var elbette. Örneğin özlediğimiz sevgili ile hasret gidermek ya da uzaktaki kardeşimiz ve arkadaşımız ile onu görerek bedava ücretsiz sohbet etmek son derece keyifli ve etkili olacaktır.Bu hizmeti kullanan en büyük özellik msn messenger dir. Msn üzerinden bir kamera satın alarak ya da bilgisayarınızın üzerindeki entegre kamerayı kullanarak sohbet edebilirsiniz. Yeni arkadaş arkadaşlık lar kurmak size sadece bilgisayarınız kadar yakın.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.