Vuslat Dizisi 2. Bölüm Yeni Fragmanı 14 Ocak 2019 Pazartesi

Vuslat Dizisi 2. Bölüm Yeni Fragmanı 14 Ocak 2019 Pazartesi Vuslat 2. Bölüm Fragmanı izle Vuslat Son Bölüm Fragmanı trt1

Vuslat 1. Bölüm özeti
TRT 1in başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgürün paylaştığı dizisi Vuslat, kadrosunda yer alan Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi isimlerle bomba gibi geliyor…

Yapımcılığını A23 Medyaın üstlendiği Vuslatın senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan yolda gizemli bir “aşk yolculuğu” serüveni üzerine kurgulanmış olup, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabinin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatacak.

Birinci Bölüm Özeti:
Gizemli bir rüya, geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Ferideyi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir iş anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kereme gerilim yaşıyor. Feride, babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fıratla ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feridenin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.

Vuslat 2. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.