Windows Livea özel site!

Windows Live eklenti sitesi kullanıma açıldı.

Windows Live ekibinden, Live Essentials yazılımları için çok özel bir site: İşte o adres…

Windows Live ekibi, yeni eklenti sitesini yayınladı. Yeni web sitesi, Windows Live Fotoğraf Galerisi, Movie Maker ve Writer yazılımları için eklentilerin yayınlanacağı bir platform olacak.

Fotoğraf Galerisi eklentileri içerisinde, Inkubook eklentisini, sosyal sitelere ve çevrimiçi albümlere upload eklentilerini ve diğer birçok geliştiricinin farklı eklentilerini barındırıyor.

Movie Maker araçları biraz daha kısıtlı ve sadece Youtube, Facebook ve Smugging siteleri için upload eklentilerini içeriyor.

Live Writer kullanıcıları içinse tam 177 farklı eklenti bulunuyor.

Windows Live ekibi aynı zamanda, eklenti gönderme ve başvuru işlemlerini de kolaylaştırmış. Böylece eklenti geliştiricileri daha hızlı ve kolay bir şekilde eklentilerini yayınlayabilecekler.

Ekip eklenti sitesi sayesinde, eklenti geliştiricilerinin Live Essentials paketini zenginleştirmesini umuyor. Böylece Live Essentials yazılımları, daha çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen yazılımlar haline gelecek.

Sitede henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.