Xiaomi den yeni kablosuz kulaklık Redmi Buds 4 Active tanıtıldı

05.06.2023
64
Xiaomi den yeni kablosuz kulaklık Redmi Buds 4 Active tanıtıldı

Xiaomi, Redmi kablosuz kulaklık ailesine yeni bir model ekledi. Redmi Buds 4 Active adı altında sunulan model 12 mm sürücüler, 28 saate kadar pil ömrü ve aktif gürültü engelleme desteğiyle geliyor.

Xiaomi, Redmi markası altında yeni bir kablosuz kulaklık piyasaya sürdü. Redmi Buds 4 Active olarak adlandırılan modeldeki en dikkat çekici yükseltme 12 mm sürücülerle donatılmış olması. Hatırlayacağınız üzere şirket Buds 4’te 10 mm sürücülere yer vermişti.

Sürücü çapındaki artış ses kalitesinde iyileşme sağladı. Redmi Buds 4 Active aynı zamanda aktif gürültü engelleme teknolojisini destekliyor. Buna ek olarak IPX4 sertifikası sayesinde hafif su sıçramalarına, tere ve yağmura karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim.

28 saate kadar pil ömrü
Pil ömrüne baktığımızda 440 mAh’lik şarj kutusunun desteği ile 28 saate kadar bir kullanım süresinden bahsedildiğini görüyoruz. Kulaklıkların her biri tek şarjla 5 saate kadar dayanabiliyor. Hızlı şarj desteği sayesinde 10 dakikalık şarjla 2 saate kadar dinleme süresi elde etmek mümkün.

Redmi Buds 4 Active, Bluetooth 5.3 bağlantısı ve Android akıllı telefonlarla hızlı eşleştirme için Google Fast Pair özelliğini destekliyor. Xiaomi yeni kablosuz kulaklığının fiyat etiketini ve kesin çıkış tarihini daha sonraki bir tarihte açıklayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.