Yahşi Cazibe 49. Bölüm Fragmanı izle

Yahşi Cazibe 49. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 49. Bölüm izle Yahşi Cazibe 49. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 49. Bölüm izle Yahşi Cazibe Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Yahşi Cazibe 49. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye`de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal`i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 48. BÖLÜM ÖZETİ

Kemal parmağından çıkan nikah yüzüğünü Simge’ye açıklamak için aklına gelen ilk yalanı söyler fakat bu yalan Kemal’in başına bambaşka işler açar. Diğer yandan Kemal’in anne ve babası bir sürpriz yaparak oğullarının gecikmiş düğününü yapmak üzere çıkagelirler. Cazibe her ne kadar bu sahte düğün işinden memnun olsa da Kemal’in eli ayağı birbirine dolaşır. Çünkü kendi evindeki düğün esnasında yan dairede Erdo’nun verdiği partide eğlenen Simge’yi de idare etmek zorundadır.

Yahşi Cazibe 49. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.