Yasak Elma 26.Bölüm Fragmanı özeti 10 Aralık 2018

Yasak Elma dizisi 26.Bölüm Fragmanı özeti 10 Aralık 2018 pazartesi Yasak Elma 26.Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma Son Bölüm Yeni Fragmanı seyret fox tv

Yasak Elma 25.Bölüm özeti;

Ender yaptığı teklifin cevabını beklerken, Alihan ile Zeynepin ilişkisi Alihanın dengesizlikleri yüzünden zora girer. Zeynep ise Alihandan ümidini kesmemiştir ve ona bir sürpriz hazırlamaya karar verir.
Yıldız, mücevherlerin sahte çıkmasıyla birlikte yine büyük bir sorunun içine düşmüştür ve bu sefer onu kurtaracak kişi Kemalden başkası değildir.

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldızın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argunla (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldızı kocası Halit Argundan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldıza hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldızın hayatında bunlar olurken, Zeynepin çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihanın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynepin bilmediği şey ise Alihanın Halitin ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldızın vereceği karar sadece kendini değil Zeynepi de etkileyecektir.

Yasak Elma Pazartesi 20.00de FOXta!

Yasak Elma 25.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.