Yasak Elma Dizisi 35. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Yasak Elma 35. Bölüm Fragmanı sesli 4 mart pazartesi Yasak Elma 35. Bölüm tanırtımı izle Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı fox tv

Yasak Elma 34. Bölüm özeti

Alihanın yaşadığı pişmanlık Zeynepten uzak durmasına yol açar. Enderin tehdidine boyun eğmeyen Yıldız, kendi planına Dündarı da alet etmek zorunda kalır. Erimin yeni arkadaşlığı başına beklemediği kadar büyük bir iş açacak ve Halitin önemli bir karar vermesine yol açacaktır.

Bilgi
Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldızın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argunla (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldızı kocası Halit Argundan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldıza hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldızın hayatında bunlar olurken, Zeynepin çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihanın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynepin bilmediği şey ise Alihanın Halitin ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma 34. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.