Yemin Dizisi 346. Bölüm Sesli Fragmanı 13 Haziran Özeti

Yemin Dizisi 346. Bölüm Sesli Fragmanı izle 13 Haziran Özeti pazar kanal7

Yemin 345. Bölüm özeti: Emir, babasının katilinin Ümit olduğunu öğrendikten sonra kendini kaybeder ve yaralı halde Ümitin cezasını kendi vermek için harekete geçer. Feride, Emirin elini kana bulamasından korkmaktadır ve taksiyle kaçan Emiri polise şikayet etmek zorunda kalır. Emir tekrardan hapse girme tehlikesi altındadır. Ümit, Feride ile bir anlaşma yapar ve bu anlaşma sonucunda Emiri hapisten çıkarır.

Ümit, Ferideyi yanında tutmak için bir oyun oynamıştır ama asıl büyük oyunu Emir kurar ve Ümiti sahte polislerle evinden aldırır. Emir şimdi Ümite ne yapacak? Narin onca yaşanandan sonra, Kemalin taksicilik yaptığını da görmüştür. Narin kocası için bir şeyler yapmak istiyordur. Elince avucunda kalanlarla Kemale büyük bir sürpriz hazırlayan Narin, kocasının çok sevdiği mesleğine, avukatlığa geri dönmesini sağlar. Aile olmanın gücünü hisseden Narin ile Kemal çiftini şimdi nasıl günler beklemektedir?

Yemin 346. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.