Yıllar sonra ekranlara dönen Dexter ilk fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı

Dizi Haberleri

Yıllar sonra ekranlara dönen Dexter ilk fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı 2006 yılında başlayıp 2013 yılında son bulan zamanın popüler dizilerinden Dexterın yeni sezonu Dexter New Blood ismiyle geliyor. Dexter: New Bloodtan ilk fragman ve yayın tarihi paylaşıldı.

Dizi sektöründe unutulmazlar arasına adını yazdıran popüler dizi Dexterın yıllar sonra yeni bir sezonu geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Şimdi de diziden ilk fragman paylaşıldı.

San Diego Comic-Con esnasında paylaşılan bilgilere göre dizinin dokuzuncu sezonu Dexter: New Blood ismi ile yayınlanacak. Ayrıca etkinlik esnasında dizinin yayın tarihi ve fragmanı da geldi. Dizinin yeni sezonu olan Dexter New Blood, 7 Kasımda başlayacak.

Dexter New Blood İlk Fragman

Yeni sezon 10 bölümlük bir mini dizi şeklinde yayınlanacak ve yine dizinin başrolünde Michael C. Hall olacak. Yaratıcılığını ise Clyde Phillips üstlenecek. Dizinin yeni sezonundaki diğer oyuncular da şöyle: Michael C. Hall, Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott. Ayrıca ilk sezonlardan tanıdığımız bazı karakterleri de dizide göreceğiz.

Dizi yeni sezonunda Miami yerine bu sefer New Yorkun kurgusal bir kasabası olan Iron Lakete geçecek. Ayrıca açıklanan bilgiye göre dizide Dexter hala hükümet tarafından aranıyor ve Miamiden çok uzak bir yerde başka bir isim ile yaşıyor olacak.

Dexter New Blood İlk Fragman

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.