Yılmaz Öztürk kimdir? MasterChef fragmanında olan Şef Yılmaz Öztürk kaç yaşında?

11.06.2023
43
Yılmaz Öztürk kimdir? MasterChef fragmanında olan Şef Yılmaz Öztürk kaç yaşında?

MasterChef Türkiye All Star 1. bölüm tanıtımı yayımlandı. Masterchef yeni sezonu için geri sayılıyor. Tanıtımda yer alan Şef Yılmaz Öztürk dikkat çekti. İzleyiciler, Öztürk’ün yaşamı ile ilgili bilgileri araştırıyorlar. Peki MasterChef fragmanında olan Şef Yılmaz Öztürk kimdir, kaç yaşında?

Yılmaz Öztürk kimdir? sorusunun cevabı araştırılıyor. Masterchef’in yeni sezonunda All Satar yapılacak. Masterchef’te yarışmış eski isimlerden All Star kadrosu belirlenecek. MasterChef Türkiye All Star 1. bölüm tanıtımında Şef Yılmaz Öztürk yer aldı. Peki Yılmaz Ötürk kaç yaşında?

ŞEF YILMAZ ÖZTÜRK KİMDİR?

Masterchef fragmanında yer alan Şef Yılmaz Öztürk, meslek yaşamına 1998 yılında Ankara’da başladı. 1999 ve 2007 yılları arasında Türkiye’nin bilinen mutfaklarında çalıştı.Üyesi olduğu “Chaine des Rotisseurs”ün, 2004 yılı Genç Aşçılar Yarışması’nda GümüşMadalya aldı. 2007 – 2010 yılları arasında Kayra Wine Academy ve Nars Ilıca’da Mutfak Şefi olarak görev yaptı.2014 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları Fakültesinde eğitmenlik yaptı. Yıllar sonra İstanbul’a dönerek Mürver Restaurant’ın şefi oldu. Ünlü şef evli ve bir çocuk sahibidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.