Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu indirmeye sunuldu

Teknoloji

Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu indirmeye sunuldu Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar mobil oyunu krallık kurma tarzındaki strateji türü ile yeni dizi öncesinde hayranlara hikayeleri yeniden hatırlatma amacı taşıyor.

Yüzüklerin Efendisi efsanesinin dizisi ekranlara çıkmaya hazırlanırken yeni bir mobil oyun da gerekli heyecanı oluşturmak için indirmeye sunuldu. Bununla birlikte ne kadar heyecan oluşturacak merak konusu.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar neler sunuyor?
Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar adıyla hazırlanan yeni oyun temelde bir strateji türü ve mağazalarda bol bol karşımıza çıkan hükümdarlık tarzındaki oyunlardan pek bir farkı yok gibi görünüyor.

Sıfırdan kendi kalemizi oluşturarak başladığımız oyunda kendimize ait bir güç yüzüğü var ve bunu güçlendirmekle uğraşıyoruz. Amacımız tek yüzüğe yönelik büyük mücadeleden galip gelmek.

Ordular yetiştirip etrafı fethederek ilerlediğimiz oyunda klanlara katılarak daha güçlü oluyoruz. Bölyece Orta Dünyada ikonik pek çok kale ve şehri fethediyoruz. Kazandığımız karakter puanları ile farklı yeteneklerde gelişiyoruz. Tek olarak yaptığımız görevler yanında tüm oyuncuların katıldığı büyük görevler de var. İlerledikçe hikâyenin önemli kahramanlarının kilidi açılıyor ve ordunuza katılıyor. LOTR efsanesinin animasyonları ve karakter tasarımları hayranlarını mutlu edecektir ancak oyundan ekstra bir beklenti pek mümkün değil.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.