No: 309 15. yeni bölümde Lale ve Onur un romantik anları

No: 309 15. yeni bölümü fragmanında romantik sahneler ile dikkat çekti. Sevilen dizinin yeni bölümünde Lale ve Onur duygusal anlar yaşıyor. Peki yeni bölümde No: 309’da neler yaşanacak? İşte No: 309 15. yeni bölüm fragmanı ve romantik anlar.

No: 309 bu hafta heyecanın tavan olduğu bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizide Onur ve Leyla evlilik işlerini bir kez daha düşünürler. Sempatik ikilinin yakınlaşması her geçen gün artar. İşte 15. yeni bölüm fragmanı.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği başrollerinde Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Furkan Palalı, Cihan Ercan, Özlem Tokaslan, Suat Sungur gibi usta isimlerin yer aldığı No: 309 yeni bölümleriyle her çarşamba saat 20:00’da fox tv ekranında.

NO: 309 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

NO: 309 SON BÖLÜM ÖZETİ
No: 309 son bölümünde, Lale’nin yaşadığı stres düğünün ertelenmesine sebep olur. Herkes Lale için endişelenmektedir. Lale’nin Onur’a soğuk davranmasının sebebini herkes yaşadığı strese bağlasa da, asıl neden farklıdır. Lale yaşadığı olayı doktor Onur’la paylaşır ve ondan destek alır. Bu arkadaşça yakınlaşmaları Onur cephesinde yanlış anlaşılmalara yol açar.. Özellikle Lale’nin evlenmekten vazgeçmesi, Onur’un Doktor Onur’a karşı iyice hırslanmasına sebep olur..
No:309 GENEL HİKAYE
Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider. Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar..

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir (d. 26 Şubat 1992, Kocaeli), Türk oyuncu.

26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşınmıştır.

Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal’ın Ateş Et ve Unu adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv’de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Aylin karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya karakterini, Tut Sözünü adlı sinema filminde ise Demet karakterini canlandırmıştır. star TV’de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide Aslı karakterini canlandırmıştır. Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır. 2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide Lale karakterini canlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi