Ana Sayfa Dizi Fragmanları No: 309 35. bölüm fragmanında Onur ve Lalenin romantik anları

No: 309 35. bölüm fragmanında Onur ve Lalenin romantik anları

0
0

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi No: 309 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen No: 309da Onur sonunda kendisini Laleye affettiriyor. Lale ve Onur arasında sevgililer günü heyecanı yaşanıyor. No: 309 35. yeni bölüm fragmanı ile bu akşam ekrana geliyor.

Çarşamba akşamları ekrana gelen No: 309 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Furkan Palalı, Demet Özdemir gibi sevilen isimlerin kadroda yer aldığı No: 309da kendini bir türlü affettiremeyen Onur, bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümde şeytanın bacağını kırıyor. Sevilen romantik komedi dizisi No: 309da Onur, kendisi için sözleşmenini bir önemi olmadığını söyleyince Lale yumuşar ve sonunda Onuru affeder. No: 309 romantik anları ile bu akşam saat 20:00da Fox TV ekranında.

NO: 309 35. BÖLÜM ÖZETİ

Onur şirketin kuruluş organizasyonunda Laleye sözleşmenin kendisi için önemli olmadığını ve iptal edeceğini söyler. Söylenen sözlerin ardından Lale iyice yumuşamış ve Onuru affettmeye karar vermiştir.

Betü ve Pelinsu ise planlarının bir kez daha suya düşmesi ile büyük hayal kırıklığı yaşamaya başlamıştır. Onur ve Lale eski günlerine kavuşurken sevgililer günü için çiftlerin birbirlerine hazırladıkları sürprizler ise nüyük mutluluk yaratır. Çiftler arasında romantik anlarınb yaşanacağı No: 309 35. yeni bölüm fragmanı ile 15 Şubat Çarşamba Fox TV ekranında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz