No: 309 6. bölüm fragmanında ortalık karışıyor!

No: 309 6. bölüm fragmanında ortalık karışıyor! Fox Tv ekranlarında yeni başlayan yaz dizisi No: 309 izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Ramazan Bayramı nedeniyle Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanmayan No: 309 13 Temmuz günü 6. bölüm ile ekranlarda olacak. Merakla beklenen No: 309 6. bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde

Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Özlem Tokaslan gibi sevilen isimlerin yer aldığı No: 309 son bölümde izleyenleri ekrana kilitledi. Heyecanla beklenen No: 309 6. bölüm fragmanı yayınlandı. No: 309 yeni bölüm Çarşamba akşamı saat 20:00da fox tvde!..

NO: 309 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

No:309 6. bölümde; Lale’nin Onur’u terk etmesi iki aileyi de harekete geçirir. Lale ve Onur’u tekrar bir araya getirmek için plan yaparlar. Birbirlerinden habersiz şekilde aynı yere giden Onur ve Lale karşılaşınca şok olurlar ve birlikte vakit geçirmek zorunda kalırlar. Herkesten uzakta geçirdikleri bugün onları tekrar bir araya getirebilecek midir?

Pelinsu’nun, Onur ve Lale’nin nişanına gelmesi iki aileyi de şok eder. Onur bir yandan Pelinsu’ya durumu izah etmenin yollarını ararken bir yandan da Lale ve ailesiyle arasını iyi tutmaya çalışır. Bu arada İsmet evlilik hazırlıklarını iyice hızlandırır. Onur’un Japonlarla yaptığı iş yemeğine Lale de katılır. Lale ve Onur’un yakınlaşmaları, Betül’ü bunu tersine çevirmek için plan yapmaya iter. Erol ve Filiz de bu planın işlemesinde yardımcı olacaktır.

Sözleşme sonrasında aniden gelen gazeteciler Onur’un Lale’den yine şüphelenmesine ve aralarının iyice açılmasına sebep olur. Tüm gazete manşetleri ikiliden bahsetmeye başlar. Bu haberleri Pelinsu da görür.. Yıldız ve Fikret evlilik olayının bir an önce gerçekleşmesi için İsmet’i devreye sokarlar. İsmet Songül’ü arayıp istemeye geleceklerini söyler.. Bunu duyan Betül yine sinsi planlarına başlar..

NO: 309 6. BÖLÜM FRAGMANI

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir