No:309 55. yeni bölüm Onur ve Lale arasında eğlenceli iddia

No:309 55. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Fox TVnin sevilerek izlenen dizisi No:309 55. yeni bölümde Lale, Emir’in dadısı rahatsızlanınca ne yapacağını bilemez ve Onur ona yardım etmeyi teklif eder. No: 309 55. yeni bölümde Onur ve Lale arasındaki iddialaşma eğlenceli sahneler yaşatacak.

No:309 55. yeni bölüm ile Çarşamba günü ekrana gelecek. No:309 55. yeni bölümde Tatil dönüşü çiçekçide biriken işlere yardım etmek isteyen Lale, Emir’in dadısı rahatsızlanınca ne yapacağını bilemez. Onur bu durum karşısında Emir’e bakmayı teklif eder.

NO: 309 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Onur’un Emir’e tek başına bakamayacağını düşünen Lale bu teklife pek sıcak bakmaz. Bu durum ikili arasında bir iddialaşmaya döner. Bu iddialaşmaya Nilüfer ve Kurtuluş da dahil olur. 2 gün boyunca çocuklarına bakacak olan Onur ve Kurtuluş için başta her şey yolunda giderken birden Emir ve Gülşah ortadan kaybolur.

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Onur ve Lale aileleriyle harika bir otelde tatil yapmaktadırlar. Lale ve Onur’a uzun zamandan sonra, bu huzur çok iyi gelmiştir. Aşklarını tazelerler. Aileleri de keyifli vakit geçirmektedir, ta ki Betül, Erol ve Filiz gelene kadar. Lale ve Onur onların gelmesine gerilse de, mutluluklarının bozulmasına izin vermezler. Bu arada Onur ve Kurtuluş’un, Lale ve Nilüfer’e büyük bir sürprizi vardır

Add your comment

Your email address will not be published.