Ana Sayfa Dizi Fragmanları Nuri 4. Bölüm izle

Nuri 4. Bölüm izle

165
0

Nuri 4. Bölüm izle Nuri 4. Son Bölüm Fragmanı izle Nuri 4. Bölüm izle Nuri Son Bölüm izle Nuri 4. Bölüm

Nuri, artık saat 22.00’de ekranda Nuri 4. Bölüm izle Nuri Son Bölüm izle Leyla’nın Alaçatı’da kalıp, evini cafeye çevirme fikri Reyna’nın hiç hoşuna gitmez. Cafede, Nuri’nin işletmesini ele geçiren Reyna’nın oluşturmaya çalıştığı yeni konsept, Nuri ve otel çalışanları için büyük eziyet olacaktır.
Bütün bu koşturmalar içinde Alican’ın okulunu unutan Leyla, hemen bir okul arayışına girer. Leyla’nın Alican için bulduğu okulun şartları ailede büyük bir sürpriz etkisi yapacaktır. Okulun talepleri Nuri’nin hiç hoşuna gitmez.
Karısının yokluğunu fırsat bilip soluğu yine Beyza’nın yanında alan Mesut’un başı fena derde girecektir. Berna, bu sefer Mesut’u ciddi bir şekilde uyarır.
Mesut ve Nazlı ise aldıkları yeni haber karşısında çok mutlu olurlar ve bu haberi aile ile paylaşırlar. Cafe’yi hemen açmak için büyük adımlar atan Leyla’nın Can’la çok sık buluşması Nuri’yi içten içe çok kızdırır. Hiç biri yetmiyormuş gibi Leyla’nın yaptığı son hamle Nuri’nin canını iyice yakarken, Reyna’yı da mutlu eder. Çünkü Can ve Leyla, Reyna’nın ilk müşterisi olacaktır.

Nuri 4. Bölüm fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz