O Hayat Benim 103. yeni bölüm fragmanında Arda şok ediyor

O Hayat Benim Pazar akşamı yeni bölüm ile ekrana geldi. Reyting listelerini altüst eden O Hayat Benimde Bahar kızına kavuşacak mı? Efsunun planları ne olacak? İşte O Hayat Benim 103. yeni bölüm fragmanı

O Hayat Benim 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Olayların bir an olsun durulmadığı dizi O hayat Benim yayınlanacak yeni bölümde neler olacak? Efsun Nuran için herşeyi göze alacak mı? İşte O Hayat Benim son bölüm ve 103. yeni bölüm fragmanı.

Yapımcılığını Pastel Filmin üstlendiği O Hayat Benim dizisinin başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, İclal Aydın yer alıyor. O Hayat Benim 102. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Pazar akşamlarına damga vuran dizi O Hayat Benim 102. son bölümde Bahar kızına kavuşabildi mi?

O HAYAT BENİM 103. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

O HAYAT BENİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zaman herkesi değiştirmiş, kırıp parçalara ayırmıştır. Efsun artık istediği her şeye sahiptir. Harcayamayacağı kadar çok parası, gitgide büyümüş başarılı bir tekstil markası, yakışıklı bir kocası… Hepsinden önemlisi de dünyalar güzeli bir kızı vardır. Küçük Nuran onun yaşama sebebidir. Ama gün gelir, Sinop cezaevi’nin demir kapıları ağır ağır açılır. Bahar’ın özgürlüğüne kavuşması, Efsun için en korkunç kabusların başlangıcı olur. Onun korkularından çıkar sağlamaya çalışanların gölgesi de her an üstlerindedir. Bahar geçen yıllar boyunca Efsun’un tersine her şeyini kaybetmiştir. Ona umut veren, güç veren tek şey yeğeni bildiği Nuran’ı görebilmek, ona yakın olabilmektir. Çünkü ne bir ailesi ne biricik yavrusu ne de Ateş vardır artık yanında. Ateş karanlık bir kuyunun dibindedir sanki. Kenan’a ulaşmak için çok tehlikeli bir Oyun oynamaya başlamıştır. Kimseyle paylaşamadığı ve Bahar’ı ilelebet kaybetmesine sebep olabilecek bir oyun. Ama tüm oyunlar tek bir yere çıkar. İki kadın, iki anne… Bahar ve Efsun. Ve aralarında, hiçbir şeyden haberi olmayan küçük, masum bir kız çocuğu. Bütün sırlar, bütün yalanlar, bütün savaşlar en çok onların hayatlarını sarsmaktadır. Tek bir soru vardır artık? Bahar kendisinden çalınmış olan evladını geri alabilecek midir?

O HAYAT BENİM HAKKINDA

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran, Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir. Bahar Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

OYUNCULAR

Ateş- Keremcem
Bahar- Ezgi Asaroğlu
Efsun- Ceren Moray
Mehmet Emir Atahan- Sinan Albayrak
Hasret- İclal Aydın
İlyas- Süleyman Atanısev
Sultan- Oya Başar

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir