O Kız 5. Bölüm Fragmanı

O Kız 9. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

O Kız 9. Bölüm Fragmanı izle O Kız Son Bölüm Fragmanı seyret O Kız 9. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

O Kız 8. Bölüm özeti Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyiciden büyük beğeni kazanan dizinin seyirci ile buluşacak olan 8’inci bölümüne Kadir, Sitare’ye büyük bir sürpriz yapıyor!

Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyiciden büyük beğeni kazanan dizinin seyirci ile buluşacak olan 8’inci bölümüne Kadir, Sitare’ye büyük bir sürpriz yapıyor!

Sitare’nin üvey oğlu Doruk, Zeynep ve Ozan’ın hayatına da hızlı bir giriş yapar. Sitare, var gücüyle Doruk tehdidinden kurtulmaya çalışırken, Ozan’ın Sitare’ye misilleme yapıp Zeynep’i takipten çıkmasıyla başlayan Ozan ve Doruk iş birliğiyle beklenmedik bir noktaya varır. Ozan artık Doruk’la birlikte Sitare’nin karşısındayken, yanında ise bütün sadakatiyle Zeynep vardır.

Zeynep, Sitare tarafından Doruk’a karşı hızla manipüle edilir ve Sitare’ye duyduğu güvenle Doruk’a karşı daha tanışır tanışmaz gardını alır. Sitare’nin, Doruk’la ilgili uyarılarına kulak asmayan Ozan ise onunla gizemli bir anlaşma için el sıkışmaktan dahi geri durmaz. Diğer yanda Kadir, Sitare ile yaptıkları kahvaltıdan beri üst katta ‘gezen adamı’ gördüğü konusunda inatçıdır. Sitare ile yeniden karşılaştıklarında nihayet ne gördüğünü ona da söylemesiyle Sitare hayatının en riskli kararlarından birini verir. Ancak Sitare ne yaparsa yapsın Kadir’in ona bir sürprizi daha vardır.

O Kız, heyecan dolu yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de

O Kız Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: O Kız 9 Bölüm Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir