O Ses Çocuklar 4. Bölümde neler olacak

O Ses Çocuklar 4. Bölümde neler olacak TV8 in sevilen programı O Ses Çocuklar yeni bölümü ile ekrana geliyor. Merakla beklenen O Ses Çocuklar 4. bölüm tanıtımı yapıldı. Heyecanın dorukta olduğu O Ses Çocuklar yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar.

O Ses Çocuklar 3. bölüm ile ekrana geldi. Ebru Gündeş, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz ve Hadisenin jürisi olduğu O Ses Türkiyeden yeni programa sadece Hadise devam ediyor. O Ses Çocukların jüri üyeliğini; Burak Kut, Hadise ve Oğuzhan Koç; sunuculuğunu ise Jess Molho üstleniyor.

O SES ÇOCUKLAR YENİ BÖLÜM

3. bölümü ekrana gelen O Ses Çocuklarda neler yaşandı? O Ses Çocuklar 2016 Jürileri Burak Kut, Hadise, Oğuzhan Koç olacağı kesinleşmişti. Geçen Sezon ki Hadise ve Oğuzhan Koç yine jüri koltuğunda olacak. Burak Kut yeni jüri olarak yarışmada jüri koltuğunda yerini alacak. Acun Medyanın O Ses Türkiye formatı 2016 yılında O Ses Çocuklar olarak devam edecek. Programda yaş alt ve üst limiti 7-14 olacak.

O SES ÇOCUKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMAN

O SES ÇOCUKLAR TARTIŞMASI

İzleyicileri ikiye bölen programın çocuklar için olan versiyonu tepki çekecek gibi görünüyor. Ünlü sanatçı Cem Adrian, O Ses Türkiye yapımcısı Acun Ilıcalı ve jürinin yarışmacıların umutlarını ve hayallerini sömürüp reyting yaparak kazanç elde ettiklerini söyleyerek insanların umutlarının kırıldığına dikkat çekmişti. Ardından gündeme çocukların geldiğini duyan Adrian, çocuklar konusunda daha sert olacağının sinyallerini vermişti. Sanatçı Aylin Aslım da Adriana destek olan isimler arasındaydı.

Adrian, sosyal medya hesabı üzerinden, O Ses Çocuklar için şunları yazmıştı:

“Ben çok üzgünüm ki müzisyenliğimin dışında dahada büyük hassasiyetim olan çocuklar ve onların suistimali ile ilgili yazmayacağım şey kalmayacaktır. Şimdilik bu kadar Sevgi ve empati ile kalın.”

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir