magazin

O Ses Türkiye de bir ilk Yarışmacıyı desteklemeye belediye başkanı geldi

O Ses Türkiye de bir ilk Yarışmacıyı desteklemeye belediye başkanı geldi TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye isimli yarışma programında dün akşam bir ilk yaşandı. Şarkı söylemek için sahneye çıkan yarışmacıya destek için belediye başkan ve başkan yardımcısı O Ses Türkiyeye geldi.

Devrim Seyrek isimli vatandaş TV 8de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Yarışmaya Kerkük Zindanı şarkısını yorumlayarak katılan Seyrek, mesai saatlerinin dışında akşamları müzisyenlik yaptığını belirtti.

Devrim Seyreki desteklemeye sahne arkasından Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve Güzelbahçe Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Günay katıldı.

Seyreke destek olmak için geldiklerini belirten Başkan İnce, “Hoş bulduk Acun Bey. Ne kadar güzel burada sizinle birlikte olmak, biz de bu heyecanı yaşıyoruz. Devrimin bize en ihtiyaç duyduğu günde yanında olmak çok güzel” dedi. Programın sunucusu Acun Ilıcalının ümitli misiniz sorusu üzerine Başkan İnce, Seyreke inandığını belirtti.

Başkan İnce, Seyrekin kısa zaman önce yakınlarını yitirdiğini söylerken “Baştan beri kendisine inanırım. Gençliği de Güzelbahçede ona emanet ettim.

Benim gençlik koordinatörüm kendisi. Aynı zamanda da müzik konusunda kendisine çok güveniyordum. Özellikle böyle bir günde özellikle Devrimin çok sevdiklerini çok kısa bir zaman önce yitirdiği hasta yakınları…

Dedim ki; Devrimin bugünkü gününde dostlarının belki burada olmamalıydım, onlar olmalıydı. Böyle bir eksik varsa tamamlayacak olan birisi varsa -Güzelbahçeli bir vatandaş bile olsa- ben olmalıyım. Ve sizlerle birlikte oldum” ifadelerini kullandı.

Seyrekin gösterdiği performans sonrasında jüri koltuğunda oturan Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş programın formatı gereği dönerek Seyreki bir üst tura taşımak için destek verdiklerini bildirdi.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir