Ölene Kadar 8. bölüm ile ekrana geliyor Dağhan arada kalıyor

Ölene Kadarin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların konusu ve kadrosuyla çok konuşturan dizisi Ölene Kadar 8. bölümünde bu hafta Dağhana bir çocuğu olduğunu itiraf eden Ender, ölümden kurtulduğunu sanmaktadır… Soluk soluğa izleyeceğiniz yeni bölümü ile Ölene Kadar dizisi bu akşam Atvde.

Ölene Kadar 8. bölüm fragmanları yayınlandı. Yapımcılığını Tims Productionsın üstlendiği, başrollerini Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslanın paylaştığı Ölene Kadar 8. yeni bölümü ile 9 Mart Perşembe akşamı saat 20:00da ATVde.

ÖLENE KADAR 8. BÖLÜM ÖZETİ

Ölene Kadar dizisinde bu hafta Dağhana bir çocuğu olduğunu itiraf eden Ender, ölümden kurtulduğunu sanmaktadır. Ama yalnızca bir süreliğine! Dağhan ne pahasına olursa olsun Enderi bağışlamamakta ve babasının intikamını almakta kararlıdır. Bir yanda henüz kaybettiği babasının acısı, bir yanda yıllar evvel hayalini kurduğu çocuğu Dağhan arada kalmıştır… Kim dost, kim düşman artık ayırt edememektedir.

Öte yandan Selvinin Yılmazla işbirliği yaptığını öğrenmiş ve yıkılmıştır. Şimdi iki sevgiliyi büyük bir yüzleşme beklemektedir. Kılıçlar çekilir. Artık herkes eteğindeki taşları dökecektir. Dağhan tarafından köşeye sıkıştırılan Selvi, gerçekte kim olduğunu itiraf edecek midir? Tüm bu soruların cevabı bu akşam saat 20.00de atvde yanıt bulacak!

OYUNCULAR!
Engin Akyürek – Dağhan

İşlemediği bir suç yüzünden hüküm giymiş; hayatının en güzel yıllarını, geleceğini, hayallerini, aşkını kaybetmiş ve on bir yıldır haksız bir esareti yaşayan 35 yaşında bir adam. Ağırlaştırılmış müebbet mahkumu olarak, ölene kadar çıkamayacağını düşündüğü cezaevinden, beklenmedik bir şekilde masumiyetinin ispatlanmasıyla çıkar. Ancak onun için bu bir son değil, aksine tehlikelerle dolu bir yolun başlangıcıdır. Hayatına devam etmekle geçmişin peşine düşmek arasında git geller yaşasa da yıllar önce kendisine tuzak kuranları bulmaya, onlara kaybettiklerinin bedelini ödetmeye ve adaleti sağlamaya kararlıdır.
Advertisement

Fahriye Evcen – Selvi

24 Yaşında, henüz kariyerinin başında olan genç bir avukat. Acılarla, zorluklarla dolu geçmişi sebebiyle yaşına göre oldukça görmüş geçirmiş, hayatta her şeyin bir çözümü olduğuna inanan ve bu çözümleri aramaktan hiç vazgeçmeyen mücadeleci bir kadın. Onu avukat olmaya iten ve sonunda Dağhanın karşısına çıkmaya sürükleyen vicdanı, hem en zayıf hem de en güçlü yanı. Dağhanın kurtuluşuyla kendi sonunu da hazırladığından habersiz. Hayatının en önemli davasını kazanmayı başarsa da asıl sınavını Dağhana aşık olduğunda verecek.

Sarp Levendoğlu – Ender

36 yaşında, hırslı, saplantılı, kötücül bir karakteri olmasına karşın istediğinde oldukça sakin, anlayışlı, düşünceli ve iyi kalpliymiş gibi görünebilen bir adam. İki yüzü vardır Enderin; Birisi delicesine bir aşkla sevdiği Berilin gördüğü aydınlık yüzü, diğeri ise başarıyla gizlediği ve şimdiye dek çok az insanın gördüğü karanlık yüzü… İstediği şeyleri elde etmek ve sahip olduğu imkanları elinde tutmak adına yapmayacağı şey yoktur. Dağhanın hapisten çıkmasıyla birlikte hayatında ikinci kez her şeyini kaybetme riskiyle yüz yüze gelir.

Gülcan Arslan – Beril

32 yaşında, zengin iş adamı Sezai Karalının prensesler gibi büyümüş biricik kızı, Dağhanın ilk aşkı. Uğruna her şeyden vazgeçtiği ve karnında çocuğunu taşıdığı adamın babasını öldürdüğünü öğrendiğinde büyük bir yıkım yaşar. Yaşadığı bu ağır travma ruhunda onulmaz yaralar açar. Bir süre sonra güvenli bir liman gibi gördüğü çocukluk arkadaşı Ender ile evlenir. Dağhan masumiyeti ispatlanmış bir adam olarak hapisten çıkınca, Beril de pişmanlıklarıyla yüz yüze gelir ve evliliği ile tekrar alevlenen ilk aşkı arasında kalır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir